Hasta İlişkileri

Başarı Hastanesi'nde hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini her koşulda sağlamak, sağlıklarını ve faydalarını gözetmek önceliklidir. Tüm bölümlerde uzman hekim ve sağlık ekiplerimiz bu yaklaşımın sürekliliğini sağlayarak hizmet standartlarını günden güne arttırmak için özveriyle çalışmaktadır.

Hastanemizde, beklenti ve ihtiyaçları her bölümde farklı olan hasta ve hasta yakınlarına her zaman yüksek kalitede hizmet verilmesi hedeflenmekte, kurumumuz içinde ve dışında güvene dayalı, güçlü ve sağlıklı bir ilişki kurulmasına önem verilmektedir.

Bu anlamda hasta ve hasta yakınlarının; hastanemiz ve hizmetlerimiz ile ilgili fikir, görüş ve önerileri her zaman yol gösterici kabul edilerek gerekli düzenlemeler bu bilgiler ışığında yapılmaktadır. Hastanemizde yer alan her bölüm; kendi dinamikleri göz önünde bulundurularak değerlendirilmekte, hayata geçirilecek iyileştirmeler hastane genelinde ve bölümler özelinde yapılan detaylı çalışmalarla belirlenmektedir. Hizmetlerin niteliği ve niceliği; tüm personel için sürekli düzenlenen kişisel ve mesleki eğitim programları ile arttırılmakta, modern hizmet ve iletişim yaklaşımı koşullar ne olursa olsun güncel ve doğru şekilde sunulmaktadır.

Hastanemizle ilgili fikir, görüş ve önerilerinizi ilgili birim sorumlulularıyla yüz yüze görüşerek ya da hastanemiz içinde yer alan öneri kutularındaki formları doldurarak paylaşabilirsiniz. Yorumlarınızı ayrıca 444 5 277 numaralı telefondan ya da iletişim sayfamızdaki formu doldurarak iletebilirsiniz.

E-RANDEVU Close