Hakkımızda

Başarı Hastanesi’nin temelleri, 2000 yılında Medi Başarı Tıp Merkezi ile atıldı. Op. Dr. Hicabi Gökdereli tarafından kurulan Medi Başarı Tıp Merkezi 13 yıl boyunca, kaliteli sağlık hizmetlerini ekonomik ve kolay ulaşılabilir şekilde sunmayı ilke edinerek faaliyetlerini sürdürdü.

İlk günden beri çok daha büyük başarılar kazanmayı hedefleyen Medi Başarı Tıp Merkezi; hizmet kalitesini ve kapasitesini günden güne arttırarak hastane olma yolunda adımlarını halkın desteği ve güveniyle attı. Nihayet; Mart 2014'te Başarı Hastanesi’nin kapıları geleceğin teknolojisiyle açıldı.

Başarı Hastanesi; uzman hekim kadrosu, 20 farklı polikliniği, 1 yeni doğan ve 1 yetişkin yoğun bakım ünitesi, son teknolojiyle donatılmış 4 ameliyathanesi ve otel konforunun hayata geçirildiği 100 yataklık hasta kapasitesi ile 7x24 hizmet veriyor.

MR, Mamografi, Tomografi, Ultrasonografi, Renkli Doppler Ultrasonografi, Röntgen gibi laboratuvar ve görüntüleme hizmetleri başta olmak üzere en yeni teknolojiye sahip Başarı Hastanesi’nde ileri tanı ve tedavi yöntemleri dünyayla aynı anda kullanılıyor.

Başarı Hastanesi; hasta haklarına duyduğu saygı, sağlık sektöründeki standartları bir adım daha yukarı taşıma gayreti, uzman hekim ve profesyonel sağlık ekibinin güler yüzlü hizmet anlayışıyla sektördeki farkını her zaman hissettiriyor.

Vizyon
Teknolojik ve bilimsel gelişmeleri yakından takip ederek sağlık sektörünün öncü kurumlarından biri olmak Başarı Hastanesi’nin vizyonudur.

Misyon
Nitelikli sağlık hizmetlerini; kolaylıkla ulaşılabilir ekonomik koşullarda ve tam donanımlı bir hastane konforunda sunmak Başarı Hastanesi'nin misyonudur.

Değerler

  • İçeride ve dışarıda sevgi, saygı ve güvene dayalı bir ilişki kurmak.
  • Hasta sağlığını ve memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmak.
  • Hasta haklarını ve gizliliğini korumak.
  • Sağlık sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmek.
  • Yüksek hizmet kalitesinden ödün vermeden çalışmak.
  • Takım çalışmasının gücüne inanmak.
  • Yenilikçi kurum kültürünü korumak ve zenginleştirmek.
  • Kurumsal sosyal sorumluluk ve şeffaflık ilkelerine bağlı kalmak.
E-RANDEVU Close